KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12702239
nr 1270 2239
Oljemålningar
3 st. Rysk konstnär. Kompositioner, signerade a tergo. Olja på duk, 60x65 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 19:11:17
100 kr